אודות השיטה

“להחניק את החנק” היא שיטה טיפולית ייחודית שנוצרה כתוכנית טיפול בפורמט וידאו אישי, פשוט, וקל ליישום. השיטה פותחה ונבנתה לאורך תקופה ארוכה והיא פרי של ניסיון ומקצועיות שנצברו לאורך שנים. השיטה נשענת על שימוש בכלים יעילים ומוכחים ומביאה להצלחות חסרות תקדים

 

הרעיון לייצר סדרת סרטונים ללימוד עצמי, נולד כתוצאה מצורך אמיתי שחייב אותנו למצוא התערבות חדשה: מטופל שלנו שנהג להגיע לפגישות פרונטליות, נאלץ בעקבות בעיה רפואית להפסיק להגיע למפגשים. כדי לא לפגוע ברצף הטיפולי, היינו צריכים לפתח שיטה ללימוד אישי מרחוק.

 

הצלחת הטיפול הייתה מדהימה ומעבר לכל הציפיות, מה שעודד אותנו ליצור את תוכנית הטיפולים שלפניך. הושקעו בה מאות שעות פיתוח ותכנון, היא ממשיכה לזכות באחוזי הצלחה גבוהים, ומוכיחה כל פעם מחדש כי הטיפול מרחוק אינו נופל ולעיתים אף עולה על המפגש הפרונטלי המסורתי בין מטפל למטופל.

המטופלים שלמדו להפסיק את חרדת החנק בזכות הסרטונים והתרגולים מעידים כך:

  • הם חווים שינוי משמעותי באיכות חייהם.
  • השיטה נוחה מאוד, שכן היא מאפשרת למטופל לעבור את התהליך בזמן ובמקום הנוחים לו, בפרטיות מוחלטת ובקצב התקדמות אישי.
  • בניגוד לטיפול פרונטלי שנמשך פרק זמן מוגדר, טיפול מרחוק בעזרת סרטוני לימוד מעניק את האפשרות לחזור בכל זמן לצפייה חוזרת בסרטונים ובתרגולים, דבר שאף מגביר את נוחות הטיפול.

על מנת להצליח, עליכם לבוא עם רצון אמיתי לייצר שינוי בחיים שלכם ולהיות מחוייבים לתהליך. ככל שתבואו עם רמת מוכנות ובשלות גבוהה יותר, כך השינוי שתחוו יהיה גדול ומשמעותי יותר. את כל שאר הדברים תספק לכם השיטה שלנו להפסקת חרדת החנק במהלך סדרת הסרטונים והתרגולים.
אתם מוזמנים להתחיל. בהצלחה!

סקרנים לגלות איך נראית השיטה שלנו? צפו בסרטון שהכנו עבורכם:

הצגנו את השיטה שלנו בכנס ה-CBT העולמי ה-10 שנערך
בשנת 2023 בסיאול, קוריאה, תקציר הצגת השיטה

למעבר לווטסאפ לתיאום שיחה
2022 © כל הזכויות שמורות למכון פסגות לטיפול והכשרה בע”מ
דילוג לתוכן